1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Zombilerin Şafağı – Shaun of the Dead Filmi HD izle


Sağ alttan 720p yaparak HD izleyebilirsiniz.

720p HD izle
Alternatif HD
Fragman

1.142 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 8.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Shaun’un hayatı artık tıkanma noktasına gelmiştir. Bütün vaktini en iyi arkadaşı Ed’le birlikte Winchester adlı bir barda annesi ve kız arkadaşının yarattığı problemleri çözmeye çalışmakla geçirmektedir. Liz'in kendisini terketmesiyle Shaun sonunda hayatını bir düzene sokmaya karar verir. Kız sevgilisinin kalbini tekrar kazanıp annesine olan sorunlarını telafi etmeye karar verir. Artık yetişkin bir erkek olmanın sorumluluklarını yerine getirmesi gerekmektedir. Ancak bu arada zombiler dirilir ve yaşayanları yemek üzere harekete geçmek zorundadırlar. Ancak aldığı kararlara göre zombilerin dirilmesi Shaun için basit bir sorundur. Zombi saldırısından ailece ve sevecek olduklarını kurtarabilmek için arkadaşı Ed ile birlikte gidebilecekleri en sakin yeri bulurlar. Zombilerin Şafağı izleyenlere teşekkür ederiz.
Yapım2004 - İngiltere , Fransa , ABD
Gösterim Tarihi09 Nisan 2004
Orjinal AdShaun of the Dead izle
OyuncularSimon Pegg , Bill Nighy , Martin Freeman , Nick Frost , Kate Ashfield
Yönetmen
TürAltyazılı,HD,Komedi,Korku
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. eğlenceli..teşekkürler

    Yorum
    solak 22 Ekim 2013 at 07:22 - Cevapla
  2. eğlemceli..teşekkürler

    Yorum
    solak 22 Ekim 2013 at 07:21 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.