1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Zamana Karşı Filmi HD izle

2.796 Görüntülenme
3 Yorum
IMDB Puanı: 6.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
İnsanların yaşlanmayı durdurduğu yakın bir gelecekte geçecek olan filmde insanlar 25 yaşından sonra artık daha fazla yaşlanmayacağını ve ölümsüzlüğün sırrına erişildikten sonra yaşananları anlatan bir yapım " parası olanın sonsuza kadar yaşayabileceği bir dünyanın”. Filmde, zamanın altın değerinde olduğu bu yeni dünyada insanlar, ölümsüzlüğün peşinde koşarak hayatta kalma mücadelesine girerler. Bu nedenle, nüfus artışının son haddeye varmasıyla, yeni düzenlemelere girişen insanoğlunun hikâyesi filmde anlatılıyor.
Yapım2011
Gösterim Tarihi28 Ekim 2011
Orjinal AdIn Time
OyuncularJustin Timberlake, Amanda Seyfried ve Cillian Murphy
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Gerilim
Etiketler
Yorumlar3 Comments
 1. Filmi izlerken ömrümden 110 dk gitti 🙁

  Yorum
  Rasit 6 Mayıs 2013 at 00:05 - Cevapla
 2. farklı bir açıdan bakmış. zamanın değerliliği, fakir-zengin ayrımı. kısaca günümüz de yaşanan. orda zaman bizim dünyamız da para. güzeldi.

  Yorum
  Suat 21 Şubat 2013 at 22:56 - Cevapla
 3. Filmin konusu güzel fakat şu saat olayını biraz daha açıklayıcı yapsalardı çok çok daha iyi olurdu. Filmi izlerken sürekli düşündüğüm nasıl bunlar böyle oldu. Yani filmin ilk 10-15 dksını şuanki zamandan o an yaşanan zamana kısa özetli sahneler yapılmış olsaydı beni çok çok etkilerdi. Bu benim şahsi görüşürüm filmi izlemek isteyenler mutlaka izlesin fakat çok çok iyi görsel efekler beklmesinler.

  Yorum
  Deha222 21 Şubat 2013 at 22:55 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.