1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Yalnız Başına HD izle


169 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5.3/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Kamp tatiliniz ne kadar kötü geçebilir ki?Okulların tatil olmasıyla birlikte kamp tatiline çıkan ve gruba en son katılmış oldugundan eşleşmelere katılamayan genç kız kendi istedigi yerde kalma şansı verilir.Diger kampçıların yanında kalmaktansa daha eglenceli olması için yalnız başına kalmayı tercih etmiştir.Bu tercihi aslında onun hayatının tercihidir,küçük bir adada kalan ve burayı tanımak için gezintiye çıkan genç kız adacıkta bazı kötü hislere kapılır ve bunlar başına geleceklerin habercisidir.
YapımKanada
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularSteven Love,Daniel Kash,Sonia Laplante,Sarah Emes,Richard Clarkin
YönetmenIsaac Cravit
Tür2013 Filmleri,Gerilim,Gizem,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.