1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Vahşi Cin – Goblin – Türkçe Dublaj | HD


Son Part Tek Parçadır.

823 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 4.2/10
Sinema Modu // Aç
dublaj
‘Yahşi Batı’nın devam filminin Çin’de çekilebileceğini açıklayan ünlü komedyen şu sıralar filmin senaryosu üzerinde gece gündüz çalışıyor. Bu yaz senaryo yazımını bitirmeyi planlayan Yılmaz, filmin çekimlerine başlama konusunda henüz bir tarih vermedi. Yakın zamanda Çin’e giderek filmi için mekan bakacak olan Yılmaz, burada kültürel araştırmalar da yapacak. Ünlü komedyenin aynı zamanda ülke insanının genel alışkanlıklarını inceleyerek filmine malzeme arayacağı açıklandı. Çin Platosu’nun Türkiye’de de kurulabileceğini söyleyen Yılmaz çekim yerinin neresi olacağını şartlara göre değerlendireceklerini belirtti. Yahşi Batı Çin’de oynayacak isimler henüz netleşmedi; ancak Yılmaz’ın oyuncular hakkında küçük ipuçları verdi.
Yapım2010 - ABD
Gösterim Tarihi2010 - ABD
Orjinal AdGoblin izle
Oyuncular
Yönetmen
TürHD,Komedi,Türkçe Dublaj,Western
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.