1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

The Returned Full izle

221 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 5,9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
The Returned full izle,The Returned filmi izle,The Returned hd izle,The Returned türkçe izle nsandan insana bulaşan ölümcül bir zombi virüsü ve bu virüsü durdurabilecek tek bir madde... "Return Protein" ile geliştirilen bir ürün virüslü insanlara enjekte edildiğinde virüsü tamamen durdurmaktadır ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Bu maddenin azalması ile birlikte halkta korku başgösterir ve isyanlar çıkmaya başlar. Maddeyi kullanmaya devam ederken bulamayanlar ise birer birer zombiye dönüşmeye başlar.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013
Orjinal Ad
OyuncularBarry Flatman, Claudia Bassols, Emily Hampshire, Kris Holden-ried, Shawn Doyle
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Dram,Gerilim,Korku
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. klişe zombi filmlerinden daha farklı birazda duygu yönü kuvvetli bir film olmuş. seyretmek zaman kaybı olurmu seyredenine göre değişir ama yinede biz seyredelim diye emek sarfedenlere teşekkür borcumuz var sağolsunlar………

    Yorum
    RIFAT KURU 15 Mayıs 2014 at 05:07 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.