1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

The Con Artists HD izle

53 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Üst düzey kasa hırsızı ve kalpazan olan Ji Hyeok, Jong-Bae isimli bir hacker ve arkadaşı Koo In ile birlikte çalışmaya başlar. Grubun ilk işleri Başkan Jo'nun sahibi olduğu elit bir mücevher dükkanının soymaktır. Ancak Başkan Jo'da kendisine Incheon'da milyon dolarlık bir hırsızlık gerçekleştirmek için Ji Hyeok ve adamlarını tutunca işler karışacaktır.
Yapım2014, GüneyKore
Gösterim Tarihi24 Aralık 2014
Orjinal AdThe Technicians
OyuncularWoo-bin Kim, Yeong-cheol Kim, Chang-Seok Ko, Ju-hwan Lim
YönetmenKim Hong Sun
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Komedi,Suç
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.314 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.