1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Stalingrad HD izle


1.739 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
2. Dünya savaşı sırasında Sovyet askerlerinin kumandanı Gromov ve komutasındaki askerler savaşın en sıcak geçtigi Volga Nehri, civarına gönderilirler, ancak Almanların baskısına daha fazla dayanamayan Sovyet birlikleri agır kayıplar verir. Geriye kalan bir grup asker sıgınmacıların kaldıkları binalara saklanmayı denerler ancak alman askerleri ile çatışmaya buradada devam etmek zorunda kalırlar, Alman askerlerine komuta eden Nazi subayı Hauptmann Kann sivillerin arasına bulunan Masha adında genç bir Sovyet kızına aşık olacaktır.
Yapım2013, Rusya
Gösterim Tarihi10 Ekim 2013
Orjinal Ad
OyuncularThomas Kretschmann, Andrei Smolyakov, Heiner Lauterbach, Philippe Reinhardt, Pyotr Fyodorov
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Savaş,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.