1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Special ID Filmi izle

608 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5,3/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Parkta yalnız öğle yemekleri, evde yalnız yemekleri, ve en azından ona fantezi sessiz salınımını göze süper kahraman çizgi roman bir low-key varlığını yaşayan bir özellik park-icra memuru sadece bulmak için, antidepresan hap için bir klinik deneme içine kaydolur ki Bu yönetim Hal Haberman ve Jeremy Passmore en ilginç çizgi-roman kahramanı komedi, bazı kesinlikle beklenmedik yan etkileri vardır. Les Franken (Michael Rapaport) nadiren sıkı bir sapma mütevazi bir hayat sürmektedir.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013
Orjinal Ad
OyuncularAndy On, Cheung-Ching Mak, Collin Chou, Donnie Yen, Hanyu Zhang, Hee Ching Paw, Ronald Cheng, Terence Yin, Tian Jing, Zhigang Yang
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Gerilim,Macera
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.314 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.