1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sona Doğru HD izle

626 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Zengin bir iş adamı yalnız başına Hint okyanusunda gezintiye çıkar, hiç beklenmedik bir şekilde denizin patlaması ile teknesi alabora olur, ve bu esnada yere düşerek bilincini kaybeder, bir süre sonra kendine gelir ancak hiç birşey hatırlamamaktadır. Zaman geçtikçe geçmişe dönük bir takım şeyleri hatırlamaya başlar ancak tüm iletişim sistemi kullanılamaz durumdadır..
Yapım
Gösterim Tarihi15 Kasım 2013
Orjinal Ad
OyuncularRobert Redford
YönetmenJ.C. Chandor
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Dram,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. Aman Allahım bu nasıl bir savaş böyle… Müthiş gerilimdi. Koca okyanusta bir başına bunca çile… Müthişti. Teşekkürler ekip. Tavsiye ediyorum.

    Yorum
    Kirazçiçeği 13 Temmuz 2014 at 22:23 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.