1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sibirya Eğitimi – Educazione siberiana Filmi HD izle


720p Mail.Ru
VK 720p

2.191 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.2/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Film Sovyetler Birliği zamanındaki Güneybatı Rusya´da geçiyor. Güvenlik sebebiyle zulme uğramış tüm topluluklardan oluşan suçluların olduğu bölge çeşitli etnik gruplardan varoş suçluların kontrolü altına giriyor. İçlerindeki en fakir ama en korkunç grup olan Sibiryalıların yaşamı, intikam ve diğer duyguları gerçeğe yakın bir şekilde işleniyor. Film hakkındaki kişisel yorumum ise atmosferin çok iyi yansıtıldığı yönünde. Diyalogları için bile izlenebilir. Ayrıca oyuncular adeta yaşayarak oynamışlar. Özellikle tecrübeli bir oyuncu olan John Malkovich ve çoğu filmdeki Rus kötü adam Peter Stormare. HDFullsinema.com sizlere iyi seyirler diler. Tek Parça filmler için her zaman bizlerin yanında olanlara teşekkür ederiz.
Yapım2013 - İtalya
Gösterim Tarihi28 Şubat 2013
Orjinal AdEducazione siberiana izle
OyuncularPeter Stormare, John Malkovich, Eleanor Tomlinson, Andrius Paulavicius
Yönetmen
TürAltyazılı,Biyografi,Dram,Gerilim,HD,Suç
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. Film güzeldi izlemeye değer.

    Yorum
    Mehmet C 20 Eylül 2013 at 00:20 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.