1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sherlock Holmes Gölge Oyunları HD izle

5.698 Görüntülenme
3 Yorum
IMDB Puanı: 7.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Dünyanın en ünlü ve zeki dedektiflerinden Sherlock Holmes ve 'ortağı' Dr. Watson bu defa Londra’nın dışına çıkarak Fransa, Almanya ve İsviçre’ye yol alacakları yeni ve tehlikeli bir maceraya atılıyorlar. Onlardan hep bir adım önde olan kurnaz ve vicdansız Profesör Moriarty ise -ki Holmes en zeki olma unvanını ona kaptırmak üzere büyük bir laneti değiştirecek planların peşindedir. Kahramanlarımız ise ne olursa olsun Moriarty durdurmak için zorlu bir mücadelenin içerisine girecektirler.
Yapım2011
Gösterim Tarihi16 Aralık 2011
Orjinal Ad
OyuncularRobert Downey Jr., Jude Law, Kelly Reilly, Noomi Rapace, Rachel McAdams
Yönetmen
TürAksiyon,HD,Macera,Suç
Etiketler
Yorumlar3 Comments
 1. Sherlock holmes’ü hala izlemeyenler var mı ki? İzlediğim en iyi filmler arasında, izlemeyenlerin kesinlikle izlemesi gerekir ayrıca Filmi HD olarak yayınladığınız için sizlere de teşekkür ederim 🙂

  Yorum
  Watson 7 Mart 2013 at 21:10 - Cevapla
 2. etkiliyci bir sanat ve hoşuma gitti akıllıca düşünülmüş bir senaryo ve son sahnede küsdahca beni güldürdü defalarca seyretsem bıkmam…

  Yorum
  Sherlock Holmes 23 Şubat 2013 at 00:36 - Cevapla
 3. bu film her yerde görüntü kaltesi iğrenç ve sinema çekim ama sağolasınız çok kaliteli bir görüntüyle yüklemişsiniz çok teşşekkürler.Bu tarz film seven herkeze tavsiye ederim güzel film.

  Yorum
  Suatşerlok:) 21 Şubat 2013 at 22:59 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.