1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Şeytan-ı Racim Full izle

789 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 3,7/10
Sinema Modu // Aç
Yerli Film
Salih ve Emre klasik iki üniversite öğrencisidir.Evden okula okullarından evlerine gitmektedirlerdi.Yanlız Salih Havas ilmini çok kurcalayan araştıran bir tipti.Bu ilim Salihin tüm hayatını değiştirecektir.Cinleri kendi himayesi altına alıp insanlara kötülük yapmak için kullanıcıklardı.Salih işlerin bu kadar kötü gideceğini hiç bilememiştir.Bu durumdan kurtulmak için eline bir fırsat geçecektir.Oda hak katından kovulan cin Şeytan-ı Racim diğer adı ile İblistir.Oyun gibi başlayan fakat felakete dönen bu zincirler bakalım neler gösterecek. Şeytan-ı Racim Full izle'mek için beklemenize hiç gerek yoktur.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013
Orjinal Ad
OyuncularAltan Gördüm, Ayşe Tunaboylu, Ertunç Uygun, Kübra Balkan, Ufuk Yaşar, Uğur Güneş
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Gerilim,Korku
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. quantumun yazdığıyla aynı okurken tüylerim diken diken olmuştu o daha detaylı anlatıyordu, bakırcı oğlundan bahsetmedi o kızı oğlunun yerine onlardan aldığını anlatmadı, quantumun yazdığını da okuyun derim filmden daha detaylı

    Yorum
    şahin ataç 29 Aralık 2013 at 20:12 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.