1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sevimli Hayalet HD izle


464 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.0/10
Sinema Modu // Aç
Tütkçe Dublaj
Film küçük büyük herkesin begenisini kazanacak türden bir yapım olarak sitemize eklenmiştir.Film konusu ise Eulenstein Kalesi'nde hayatını sürdürmekte olan küçük gece hayaletinin en büyük isteği gün ışığında dünyayı izleyebilmektir. .Çünkü gündüzleri tavan arasında sandığında uyur ve geceleri kalede dolaşır. Bunu gerçekleştirmek için tek arkadaşı baykuştan yardım ister ancak nasıl yapılacağını bulamazlar.Ve birgün kaleyi gezmeye gelen 2 küçük çocuktan biri olan Karl, ile tanıştıktan sonra sevimli hayaletin hayatı değişmeye başlayacaktır..
Yapım2013, İsviçre
Gösterim Tarihi18 Nisan 2014
Orjinal AdDas Kleine Gespenst
OyuncularJonas Holdenrieder , Herbert Knaup , Aykut Kayacık , Nico Hartung , Stefan Merki
YönetmenAlain Gsponer
Tür2013 Filmleri,Aile,Fantastik,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.