1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sensiz Olmaz HD izle


320 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Hayatından sıkılan ve çareyi başka bir şehire kaçmakta bula hache bu sıkıntıdan kurtulduktan sonra eski yaşadıgı yere tekrar dönmeye karar veri.Ancak hache gittiğinden beri herşey degişmiştir.Eski sevgilisi babi hache'nin terk edişinin ardından kendi yolunu çizmeye başlamış ve bu zaman zarfında başka biri ile tanışıp onunla evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlanmıştır.Hache bunu duydugunda gerçek olup olmadıgını araştırır ve kendi gözleriyle dogru oldugunu görür.Hache'de kendi yolunu çizme kararı alır ve yaşadıgı yerden başlayıp arkadaş çevresine varana kadar çogu şeyi degiştirir ve bu sırada kendisine çok benzeyen ve hache'yi etkilemeyi başaran gin ile aralarında bir bag oluşur bu bag sevgili olma yolunda ilerlerken,katıldıgı bir partide eski sevgilisi babi'yi gören hache'nin aklı karışmıştır şimdi ne yapması gereklidir?
Yapım2012,İspanya
Gösterim Tarihi25 Nisan 2014
Orjinal Ad
OyuncularDiego Martín,Mario Casas,Clara Lago,Maria Valverde,Nerea Camacho
YönetmenFernando González Molina
Tür2014 Filmleri,Dram,Romantik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.