1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sen Sen Değilsin HD izle


262 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.4/10
Sinema Modu // Aç
Turkce Altyazılı
Als hastalıgının degiştirdigi bir hayat ve evliliginde sorunlar yaşamaya başlayan ünlü bir yazar.Kate başarılı bir yazarken Als hastası oldugunu ögrendiginden sonra herşey degişmiştir.Kocası Evan bu durum karşısında ne yapacagını şaşırmış olmasından aralarında sürtüşmeler başlamıştır.Kate kendisine ev ve diger işlerinde yardım edecek birisini aramaya başlamışken işe ihtiyacı olan üniversite ögrencisi bec işe talip olur.Kate istemesede kabul eder,ikili zamanla birbirlerine alışırlar ve aralarında çok güçlü bir bag oluşur.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularJulian McMahon,Ali Larter,Josh Duhamel,Emmy Rossum,Hilary Swank
YönetmenGeorge C. Wolfe
Tür2014 Filmleri,Dram,Romantik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.