1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Savaged HD izle


1.123 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.8/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Sağır bir genç kız olan Zoe, sevgilisiyle buluşmak için yola çıkar. Yolda bir grup çeteden kaçmaya çalışan kadını kurtarmaya çalışan Zoe, çete taraından kaçırılıp işkence ve tecavüze uğrar. Zoe işkencelere daha fazla dayanamayıp ölür. Çöl ortasında bir yere atılan Zoe'yi yaşlı bir adam yeniden canlandırır. Ancak Zoe'nin bedenindeki ruh kendisi değil intikamı için geri dönen acımasız bir katildir.
Yapım2013, ABD
Gösterim Tarihi6 Ağustos 2014
Orjinal Ad
OyuncularAmanda Adrienne, Tom Ardavany, Ronnie Gene, Brionne Davis, Willow Hale
YönetmenMichael S. Ojeda
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Dram,Fantastik,Korku
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. BİLİNDİK BİR KONU KLİŞE SAHNELER BASİT OYUNCULUKLAR NETİCE İTİBARİYLE ZAMAN KAYBI BİR FİLM FAKAT SIRF ASABIM BOZULSUN DİYORSANIZ SİZ BİLİRSİNİZ AMA BU DURUM BİZİZLEYELİM DİYE EMEK SARFEDENLERE TEŞEKKÜR ETMEMİZİ ENGELLEMEZ SAĞOLSUNLAR VAROLSUNLAR………

    Yorum
    RIFAT KURU 3 Eylül 2014 at 03:30 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.