1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Sabotaj HD izle


1.020 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
İzlemekte oldugunu bu 2014 filminde Narkotik, suçlarlar ilgilenen bir birimin başından geçen olaylar konu olarak ele alınmaktadır.Ekip Ülkenin en büyük uyuştucu işini yapan bir mafyayı çökertmesi ile başlıyor. Ancak bir süre sonra ekipte yer alan polisler teker teker öldürülmeye başlaması ile ekip kendisini büyük bir tehlikenin tam ortasında bulacaktır..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi02 Mayıs 2014
Orjinal Ad
OyuncularArnold Schwarzenegger, Terrence Howard, Sam Worthington, Josh Holloway, Joe Manganiello
YönetmenDavid Ayer
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Dram,Suç
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. ARNOLD FAKTÖRÜ FİLMİN BAŞINDAN SONUNA KADAR HİSSEDİLİYOR,BUTARZ FİLM SEVERLER İÇİN OLDUKÇA İDEAL BİR FİLM BAŞINDAN SONUNA KADAR HEYECAN KESİLMİYOR….EMEK SAHİPLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

    Yorum
    RIFAT KURU 17 Temmuz 2014 at 04:21 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.