1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

RoboCop HD izle

1.134 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazı
Filmde Polis teşkilatının başarı isimlerinden biri olan Alex Murphy, işinde oldugu gibi aile hayatıda oldukça düzgün bir adamdır. Sevgi dolu ailesi ile mutlu bir hayat sürdürmekte iken birgün girmiş oldugu bir silahlı çatışmada çok ağır yaralar alır, hayatta kalma ihtimali çok düşük olan Alex Murphy, OmniCorp şirketi robotik bilimleri kullanarak onu yarı insan yarı robot yapmak isterler, Çok sevdiği şehrin sokaklarına inanılmaz yeni yeteneklerle döner, ancak sıradan bir adamın daha önce asla karşılaşmadığı durumlar ile karşılaşarak..
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi14 Şubat 2014
Orjinal Ad
OyuncularJoel Kinnaman , Jackie Earle Haley, Gary Oldman , Michael Keaton , Abbie Cornish
YönetmenJosé Padilha
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Altyazılı,Bilim Kurgu,Macera
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. robocop seri filmlere başlamamın sebebi olanfilm 80lerdeki halinden çok uzak ama yinede albenisi var….izlememiz için emek sarfedenlere sonsuz teşekkürler….

    Yorum
    RIFAT KURU 12 Mayıs 2014 at 04:14 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.