1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Prenses Sofia Bir Varmış Bir Yokmuş – Türkçe Dublaj | HD


Bütün Partlar 720p HD kalite ancak son Part Tek parçadır.

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm

654 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.1/10
Sinema Modu // Aç
dublaj
Güzeller güzeli annesi kral ile evlendikten bir süre sonra, Sofia bir gecede prenses olur bir anda gökyüzünde uçan bir araçla kraliyet hazırlıkları okulu'na götürülen Sofia, okul müdürleri olan flora, fauna ve Merryweather'dan bilmesi gerekecek olan her şey hızlı bir şekilde öğrenmeye başlar.peki bakalım sofya sakar büyücünün
Yapım2012 - ABD
Gösterim Tarihi19 Temmuz 2013
Orjinal AdPrenses Sofia Bir Varmış Bir Yokmuş izle
Oyuncular
Yönetmen
TürAnimasyon,HD,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.