1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Pi’nin Yaşamı HD izle

252 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Pi Patel’ ailesi ile çıktıkları Hindistan'dan başlayan pasige uzanan gemi yolculukları sırasında kötü hava şartları nedeni ile geminin batması sonucu ailesini kaybeder. Pi Patel’ ise bir filika ile hayatta kalma savaşı verecektir.Okyanusun tam ortasında bir aslan, zebra ve sırtlan ile geçirecegi bu yolculukta öncelikle hayvan arasında çıkan savaşta aslan hayatta kalır, filika üzerinde aslan ile baş başa kalan Pi Patel’ zekice yaklaşımı ile aslan ile arkadaş olmayı başaracaktır.
Yapım
Gösterim Tarihi28 Aralık 2012
Orjinal Ad
OyuncularGérard Depardieu , Irfan Khan , Suraj Sharma , Tabu , Andrea Di Stefano
YönetmenAng Lee
TürAksiyon,Dram,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. filmleri düzenleyen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım
    ellerinizev sağlık

    Yorum
    salih 29 Haziran 2014 at 16:30 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.