1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Patron Mutlu Son İstiyor izle

1.832 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6,8/10
Sinema Modu // Aç
Vizyon Filmi
Patron Mutlu Son Full izle konusu ; Sinan film senaristidir.Bir film senaryosu yazmak için yapımcı şirket İsfendiyar tarafından Kapadokya'ya gider.Burada yazmak için bir türlü ilham bulamayan Sinan, ne yapacağı konusunda son derece kararsız kalmıştır.Otel'de ise Eylül isimli son derece güzel bir kızla tanışır.Eylül otel sahibinin kızıdır.Sinan artık Eylül üzerinden hislerini kullanarak filmi yazmaya başlar.Daha sonra Eylül'ün nişanlı olduğunu öğrenir, daha da kötüsünü öğrenicektir, oda Eylül'ün kendisini düşman eden eski arkadaşı Faruk ile nişanlı olmasıdır.Komedi ve romantizmin birleştiği film izleyenleri ekrana kitlemeyi başarmıştır.Patron Mutlu Son İstiyor Filmi izle'mek için sitemizi ziyaret ediniz.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013
Orjinal Ad
OyuncularErkan Can, Ersin Korkut, Ezgi Mola, Mustafa Uzunyılmaz, Tolga Çevik
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Komedi,Yerli Filmler
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.