1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Paranoya HD izle


89 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 4.5/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Jamie bir annenin hayatında görmek istemedigi bir şeye şahit olur küçük kızı bogularak gözlerinin önünde can vermiştir.Jamie bu durumu çok zor atlatmış ve üzerinden iki yıl geçmiştir.Tekrar hamile kalan jamie bir kız çocugu daha dünyaya getirir ancak bebekte farklı olan birşeyler vardır.Bu farklılık jamie'nin dikkatini çekmiştir ve ölen kızına ögrettigi bazı şeyleri yeni dogan bebek bilmektedir.Ölen kızının ruhunun bebegin bedenine hükmettigini düşünmeye başlamıştır.
Yapım2007,Kanada
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularJohanna Black,Victoria Pratt,Ari Cohen,Barbara Gates Wilson
YönetmenHolly Dale
TürDram,Gerilim,Gizem
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.