1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Online İngilizce Haberler

Gözüktüğü gibi zor olmayan bir dil olan İngilizce hayatımızın her noktasında karşımıza çıkmaktadır. En iyi öğrenme yollarından biri Online İngilizce siteleridir. Her gün belirli saatlerde internet üzerinden normal sınıf tarzında dersler verilmektedir. Bazı ailelerinin öğrenme açısından ufak yaşta çocuklarını ücretli olarak İngilizce kurslarına göndermektedir. Bazı aileler ise kendi çabalarıyla bildiklerini öğretmeye çalışmaktadırlar, ama bunaldıkları zaman da özel ders seçeneğini seçerler. İletişim, bilim, ticaret, eğlence ve radyo alanlarında ulusal bir dildir. Eğer İngilizce bilmiyorsak gündelik hayatta çok zorluklar çekeriz. Türkiye’de olmamıza rağmen Türkçe kelimeleri bırakıp modernlik açısından İngilizce isimleri koyan insanlar oldukça fazladır. Gelişmişte olan bir ülke olabiliriz ama dilimizden de vazgeçmemeliyiz. Aksi takdirde Yapacağınız işin İngilizceyle alakası olmasa da yapılan iş başvuruşlarında yabancı dil ön plana konulmuştur. İngilizce, resmi dil haline gelmiş ve çoğunun ana dili haline gelmiştir.

Dünya genelinde kullanılan bir dil olması nedeniyle, çıkılan yurt dışı seyahatlerinde de yabancı dil bilmeniz, seyahat edeceğiniz yerde zorluklar çekmemeniz açısından öğrenilmesi gerekmektedir. İngilizce, öğrenmek için İngilizce haberler takip ederekte başlayabilirsiniz. Haberlere göz atarken elinize not tutmak için kağıt ve kalem bulundurun ve haberlerde dikkatinizi çeken konuları kağıda not edip anlamlarına bakın. Hayatımızın her noktasında kullanılan teknolojik aletlere hıphızlı bir adım atmış bulunmaktayız. Bunun için eğer zamanım yok veya ücret konusunda sıkıntılarınız varsa internet üzerinden de dersleri takip edebilirsiniz. İnternetten takip emdeniz için illa bilgisayarınız olmanıza gerek yok, dersleri cep telefonu üzerinden de takip edebilirsiniz. Eğer internet GB’ınız az olmasından dersleri takip edemiyorum diyorsanız bu konuda da video eğitim setini cep telefonunuza indirerek istediğiniz yerde durdurup istediğiniz yerde devam ettirebilir anlamadığınız konuyu tekrar izleyebilirsiniz. Öğrenmeniz açısında her gün en az yarım saat aynı işlemi uygulamaya çalışınız.

İş başvurusunda bulunduğunuzda bile sizden yabancı dil bilginizi sorarlar. Örneğin şehrimize gelen yabancı turistler yolda bizi görüp adres sorduklarında onlara yardımcı olamayız ve mahcup hale düşeriz. Özelliklede bir iş sahibisiniz dükkânınız var gelen misafirleri ağırlamak ilk sizin görevinizdir. Bu noktada yabancı bir turist geldiğinde onlarla iletişime geçemez ve alışveriş yaptıramazsınız. Her noktada sıkıntı çekebileceğimiz bir dil olduğundan herkes tarafından öğrenilmesi gerekmektedir. Özelliklede çocuğunuzun ilerdeki eğitimde daha başarılı sıralara gelmesi için İngilizce kurslarına çocuğunuzu gönderiniz. İmkânınız yoksa da internet üzerinden başlatınız. Dikkat ettiyseniz yeni açılan işletmelerin isimlerinde hep yabancı isimler kullanılmaktadır. İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama ders dinlemek size sıkıcı geliyorsa, İngilizce hoşunuza giden şarkılar dinleyerek de başlayabilirsiniz. Ama dinleyeceğiniz şarkının anlaşılır bir dil kullanılması gerekmektedir. Yabancı şarkıların sözlerini ezberleyebilir veya dikkatinizi çeken kelimeleri bir kâğıda not edebilir ve anlamlarına bakarak aklınızda yer edebilirsiniz.

31 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Yapım
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
Oyuncular
Yönetmen
TürErotik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.