1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ölümcül Takip – Survivor HD izle

613 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 8.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Londra'daki Amerikan Büyükelçiliği'ne gönderilen Dışişleri Bakanlığı çalışanı Kate Abbott, ABD'ye girmeye çalışan teröristleri durdurmak için çalışmaktadır. Ancak bir anda suçlu konumuna düşer ve öldürülmesi için profesyonel bir suikastçi tutulur. Kate bir yandan büyük ölçekli terör saldırısını durdurmaya çalışacak bir yandanda adını temizlemeye uğraşacaktır.
Yapım2015, ABD
Gösterim Tarihi19 Haziran 2015
Orjinal Ad
OyuncularMilla Jovovich, Pierce Brosnan, Paddy Wallace, Parker Sawyers, Bashar Rahal
YönetmenJames McTeigue
Tür2015 Filmleri,Aksiyon,Altyazılı,Gerilim
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.