1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ölümcül Oyuncaklar Kemikler Şehri – Türkçe Dublaj | HD


3.114 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 6.7/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
On beş yaşındaki Clary Fray, New York’ta Pandemonium Kulüp’e doğru yola çıktığında bir cinayete tanıklık edeceği hiç aklına gelmezdi. Hele ki, bu cinayetin daha önce hiç görmediği acayip silahlara sahip tuhaf dövmeli üç genç tarafından işleneceğini hayatta düşünemezdi! Clary, polisi arayabileceğini biliyordu fakat ceset bir anda ortadan yok olunca ve canileri Clary’den başka kimse göremediği için durumu açıklamak pek kolay olmayacaktı! Clary’nin onları görebilmesine çok şaşıran katiller kendilerini Gölgeavcıları olarak tanıtacaktı. Yani, dünyayı şeytanlardan arındırmaya ant içmiş gizli bir kabile!
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi30 Ağustos 2013
Orjinal AdThe Mortal Instruments : City Of Bones izle
OyuncularJonathan Rhys Meyers , Lena Headey , Jamie Campbell Bower , Kevin Zegers
YönetmenHarald Zwart
TürAile,Fantastik,Gerilim,HD,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. İBLİSLER MELEKLER SONRADAN OTAYA ÇIKAN GERÇEKLER DAHA BİRÇOK LÜZUMSUZ AKSİYON HİÇ KEYİF VERMEDİ ZAMAN KAYBINI BEN YAŞADIM SİZLER YAŞAMAYIN FAKT BUNA RAĞMEN TEK GERÇEK EMEĞE SAYGI ELLERİNİZE SAĞLIK KIYMETLİ EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER…..

    Yorum
    RIFAT KURU 12 Eylül 2014 at 04:27 - Cevapla
  2. seviyorum bu siteyii emeginize saglık

    Yorum
    mehmet 17 Aralık 2013 at 10:19 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.