1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ölüm Makinesi – The Machine – HD

702 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 6.1/10
Sinema Modu // Aç
dublaj
İki bilgisayar programcısı, şimdiye kadar ilk kendinin farkında ve insanlığa yardım etmesi için dizayn ederek yarattıkları yapay zekâ parçasına âşık olurlar. Fakat savunma bakanlığı onların buluşunu çaldığında ve ona robotik bir silah olmayı öğrettiğinde, bir şeyler yanlış gider.
Yapım2013 - İngiltere
Gösterim Tarihi2013 - İngiltere
Orjinal AdThe Machine Filmi HD izle
OyuncularToby Stephens , Caity Lotz , Denis Lawson , Sam Hazeldine , Ben McGregor
Yönetmen
TürBilim Kurgu,Gerilim,HD,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar2 Comments
 1. admin hocam bakın sitenizle ilgili büyük bir sorun var google ve diğer arama motorlarında hdfullsinama yazıyorum ama sizinkini öngörücü diğer ir isimle t9 yani googlede yazılan yerin altında sizinkini tahmin görmüyor ve de sizin sitenizi çoğu insan keşfedemiyor.bilginiz olsun

  Yorum
  zülfükar 5 Kasım 2013 at 01:11 - Cevapla
  • Son güncellemede biraz zarar aldık malesef cozecegiz insallah

   Yorum
   Admin 5 Kasım 2013 at 21:58 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.