1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Oldboy HD izle


2.680 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 6.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Filmde başrol oyuncusu aşırı alkol kullanmasından dolayı karısı tarafından terk edilir. Her zaman oldugu gibi yine bir gece aşırı alkollü bir durumda sokak ortasında sızıp kalır ve kendine geldiginde bir oda içerisinde kitli oldugunun farkına varır, ancak bu oda özel olarak hazırlanmıştır. Pencerleri duvar ile kapalı kapısı yoktur. Adamımız burada tam 20 yıl kalır ve neden ne için burada oldugunu bilmemektedir. 20 yılın sonunda bir kutu içerisine konularak boş bir araziye bırakılır. Bir süre sonra kendisini oraya kapatanların peşine düşecektir. Ancak ortaya çıkan korkunç bir sırrı öğrenmesiyle hayatı yeniden alt üst olacaktır..
Yapım2013, ABD
Gösterim Tarihi03 Ocak 2014
Orjinal Ad
OyuncularJosh Brolin, Michael Imperioli, Samuel L. Jackson, Linda Emond, Elizabeth Olsen
Yönetmen
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Dram,Gizem,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. Son derece ürkütücü ve bir o kadar da psikolojik gerilim filmiydi. Teşekkürler ekip. İzlenmesini şiddetle tavsiye ederim.

    Yorum
    Kirazçiçeği 12 Temmuz 2014 at 20:42 - Cevapla
  2. süper bi film herkes izlemeli

    Yorum
    kral 13 Haziran 2014 at 03:32 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.