1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Ninja 2 Full izle

1.198 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6,3/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Herkesi mücadele ve kimseye güvenme: bu iç mutluluk hayatının şiddet vahşi bir hareket tarafından paramparça sonra dövüş sanatları ustası Casey Bowman (Scott Adkins) tarafından uygulanan hayatta kalma kod. Arkadaşı Nakabara (Kane Kosugi) sayesinde, korkusuz Amerikan onun tepkileri çağırma ve karısının cinayet için adalet aramak için yaptığı savaş becerilerini yükseltir. Casey gizlice intikam onun misyonu sorumlu adam izler, ama o var sadece zaman onun avı, beklenmedik bir büküm köşeye sıkıştırır.
Yapım2013
Gösterim Tarihi2013
Orjinal AdNinja: Shadow of a Tear
OyuncularCharlie Ruedpokanon, Kane Kosugi, Kazu Patrick Tang, Mika Hijii, Ron Smoorenburg, Scott Adkins, Shun Sugata, Tim Man, Vithaya Pansringarm
Yönetmen
TürAksiyon,Gerilim,Macera
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. Fİlm Bozuk Acı the video has been removed 😉

    Yorum
    adadd 19 Aralık 2013 at 22:36 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.