1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Neverland Filmi Full izle


22.197 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 6.3/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Londra sokaklarında büyüyen yetim Peter ve onun yankesici arkadaşları, Jimmy Hook tarafından oyuna getirilir ve değerli bir küreyi çalarlar. Bu küre, onları paralel bir dünya olan Neverland'a taşır. Bu mistik dünyada 18. yüzyıl korsanlarının lideri deli Elizabeth Bonny ve ağaç ruhlarının gizemini Bonny ve ekibinden koruyan Holy Man liderliğindeki Amerikan kabilesi arasında yıllardır süren bir savaş vardır. Kayıp Çocuklar ve Hook'da istemedende olsa bu gizemli dünyanın kaderini sonsuza kadar değiştirecek savaşa dahil olurlar.
Yapım2011
Gösterim Tarihi2011 Mayıs
Orjinal AdNeverLand
Oyuncular Rhys Ifans, Anna Friel, Charles Dance, Q'Orianka Kilcher, Bob Hoskins
YönetmenNick Willing
TürAksiyon,Fantastik,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. Peter Pan’i, hep Wendy’i bulduktan sonrası olarak izliyorduk. Bu hikayenin öncesine dair güzel bir film olmuş. Pan’in neden büyümek istemediği, Hook’un eli, timsahın saati yutması, ormandaki çocuklar, kızılderililer açığa kavuşmuş.

    Yorum
    nisa 14 Eylül 2016 at 15:07 - Cevapla
  2. açılmıyoki amk

    Yorum
    taner 8 Kasım 2015 at 08:37 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.