1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Nar Dyrene Drommer izle


88 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5.8/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Marie çok hasta olan annesi ve babası ile birlikte kasabadan uzakta küçük bir adada yaşamaktadır. Bir gün esrarengiz ölümler kasabayı sarar. Ve Marie vücudunda tuhaf şeylerin geliştiğini farkedecektir. Yaşanan ölümlerle Marie'nin bağlantısı varmıdır?
Yapım2014, Danimarka
Gösterim Tarihi31 Temmuz 2014
Orjinal Ad
OyuncularSonia Suhl, Lars Mikkelsen, Sonja Richter, Gustav Dyekjær Giese, Mads Riisom
YönetmenJonas Alexander Arnby
Tür2014 Filmleri,Altyazılı,Dram,Gizem,Korku
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.