1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır HD izle


162 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Serinin 3. filmi, Lahitteki Sır ile yine eğlenceli bir macera sizleri bekliyor. Larry, New York’dan Londra’ya giderek varolan bir sihri sonsuza kadar yok olmaktan kurtarmak için mücadele ediyor.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi02 Ocak 2015
Orjinal AdNight at the Museum: Secret of the Tomb
OyuncularHugh Jackman, Ben Kingsley, Robin Williams, Owen Wilson, Ben Stiller
YönetmenShawn Levy
Tür2014 Filmleri,Aile,Fantastik,Komedi,Macera
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. BU FİLMİN İLKİNDEN BUYANA KEYİFLE TAKİP ETTİM SİTENİZDENDE SONUNCUSUNU İZLEDİM HEMDE DİĞER SİTELERİNKİNDEN DAHA NET BİR BİÇİMDE EMEKLERİNİZ İÇİN SAĞOLUN VAROLUN ….

    Yorum
    RIFAT KURU 19 Mart 2015 at 04:29 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.