1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Meleklerin Şarkısı HD izle


138 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Ailemiz huzurlu ve temiz insalardan oluşan bir mahalleye taşınmışlardır,tabi ki bu düşüncelerini çürütecek çok farklı olaylar olacaktır.Hergün yeni yıl hediyheleri getiren komşuları ve sürekli müzik enstrümanları çalabilen insanlar.Çiftimiz hediye kabul etmekten o kadar sıkılmışlardırki yeni yılı kutlamaya karar verirler.Ancak bu hiç bir şeyi degiştirmeyecektir.
Yapım2013,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularConnie Britton,Chandler Canterbury,Fionnula Flanagan,Harry Connick Jr.,Kris Kristofferson
YönetmenTim Mccanlies
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Aile,Komedi,Tarih,Türkçe Dublaj,Yabancı Dizi
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.