1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti HD izle


1.093 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 8.4/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazı
Filmde Caesar ve arkadaşları San Francisco'da çok büyük bir paniğe yol açmışlardır.. Daha kötüsü ALZ-113 virüsünü yavaş yavaş tüm dünyaya hızla dağılmaktadır. Serinin bu bölümünde Maymunları Cehenneminin şafağına tanık olacağız. Virüsten kurtulan insanlar ve Caesar öncülüğündeki maymunlar, kaos ve ölümün hakim olduğu dünyada hayatta kalmak için zorlu bir mücadele verecektirler..
Yapım2014, Amerika
Gösterim Tarihi11 Temmuz 2014
Orjinal AdDawn of the Planet of the Apes
OyuncularToby Kebbell, Gary Oldman, Judy Greer, Andy Serkis, Keri Russell
YönetmenMatt Reeves
Tür2014 Filmleri,3 Boyutlu,Aksiyon,Altyazılı,Bilim Kurgu,Dram
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. BİRİNCİSİDE GÜZELDİ BUDA İYİ OLMUŞ
    HERHALİNDEN BELLİKİ ÜÇÜNCÜ FİLM İÇİN AÇIK KAPI BIRAKILMIŞ DEVAM FİLMİ OLMASINA RAĞMEN ÇOK KEYİF ALARAK İZLENİR EMEK SAĞLAYANLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER…..

    Yorum
    RIFAT KURU 19 Ekim 2014 at 05:02 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.