1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Markiz – Le marquis – Türkçe Dublaj | HD


Son Part Tek Parçadır.

94 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 4.7/10
Sinema Modu // Aç
dublaj
Markiz – Le marquis filmi 2011 yılında vizyona girmiş olan 88 dakikalık bir filmdir. Komedi ve suç türünde olan filmin IMDB puanı 4.7’dir. Komedi türünde olan bu filmi izlerken oldukça eğleneceksiniz. Baş rollerini Franck Dubosc ve Richard Berry paylaştığı filmin konusu; Alarm sistemleri üzerine bir iş yerinde çalışan Thomas Gardesse işinde oldukça başarılıdır. Fakat işlemiş olduğu bazı suçlardan ötürü, hakkında 6 ay kadar hapis cezası yüzünden hapishaneye girer. Hapishanede prestij kazanmak adına ünlü bir hırsız olduğunu söyleyen Gardesse, Quentin Tasseau tarafından hapishaneden kaçırılarak Manila’ya götürülür. Quentin Tasseau oldukça profesyonel bir hırsızdır ve Thomas Gardesse ile güçlerini birleştirmek istemektedir. Bu sayede oldukça büyük bir soygun yapmayı planlamaktadır.
Yapım2011 - ABD
Gösterim Tarihi2011 - ABD
Orjinal AdLe marquis
OyuncularJonathan Rhys Meyers , Lena Headey , Jamie Campbell Bower
Yönetmen
TürHD,Komedi,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.