1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Malefiz HD izle


1.070 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Huzur ve barış içinde büyülü bir ormanda büyüyen Maleficent, en güçlü peri olarak ormanın koruyucusu seçilir. Ormanı ele geçirmek için harekete geçen Kral Henry, hüsrana uğrar ve ölümcül yaralar alır. Maleficent ile küçüklüğünden beri arkadaş olan Stefan ona önce dostça yaklaşarak Maleficent'in kanatlarını keser ve krala götürür. Maleficent o günden sonra tüm sevgisini yitirir ve intikamını alacağı günü beklemektedir. Stefan'ın kızı Aurora doğduğunda ona ölüm gibi bir uyku laneti verir. Ancak Aurora büyüdükçe lanetinden vazgeçmek ister.
Yapım2014, ABD
Gösterim Tarihi30 Mayıs 2014
Orjinal Ad
OyuncularAngelina Jolie, Elle Fanning, Sharlto Copley, Sam Riley, Brenton Thwaites
YönetmenRobert Stromberg
Tür2014 Filmleri,Aile,Aksiyon,Macera,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. MASAL TADINDA ÇOK HOŞ BİR ANLATIM İLE KEYİF VEREN BİR FİLM ÇOCUK FİLMİDE DENİLEBİLİR FAKAT ANGELİNA JOLİE BUTARZ BİR FİLM İÇİN SANKİ LÜX GELMİŞ GİBİ İLK KEZ BÖYLE BİR YAPIMDA SANKİ….EMEK SARFEDENLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER…….

    Yorum
    RIFAT KURU 23 Ağustos 2014 at 05:33 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.