1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Malavita: Belalı Tanık – The Family Filmi Full izle

Telif Hakkı nedeni ile kaldırıldı

6.028 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.5/10
Sinema Modu // Aç
Orjinal Dil
Yakında eski alışkanlıklardan kurtulmak kolay gibi zorlu olur da montaj nerede Manzoni aile, bir ünlü mafya klan, tanık koruma programı kapsamında Normandiya, Fransa'ya taşındı. HDFullsinema.com İlklerin sitesi. Filmi izledikten sonra sitemiz için 1 yorum yapınız. Unutmayınız. Filmi hangi sitenin yüklediği değil hangi sitenin daha kullanışlı olduğu önemlidir.
Yapım2013 - ABD , Fransa
Gösterim Tarihi27 Eylül 2013
Orjinal AdThe Family izle
OyuncularRobert De Niro , Michelle Pfeiffer , Dianna Agron , John D'leo , Tommy Lee Jones
Yönetmen
TürDram,En Yeniler,Gerilim,Komedi,Suç
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.832 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.286 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.239 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.