1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Magic Magic Filmi HD izle

530 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 5.2/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Alicia, doğup büyüdüğü Amerika´dan ilk kez Şili´nin güneyinde tatile çıkmak için ayrılır. Biraz garip yönleri olan genç kadın, bu yolculukta yanına kuzeni Sarah´ı da alır ve Gittiği yerde yaşamakta olan 3 arkadaş toplanmışlardır Fakat Sarah, Santiago´da bir sınava girmek mecburen tatili kısa kesmek zorunda kalmıştır, bu da Alicia´nın sinir dengesini alt üst etmeye yeter. Bomboş bir adada, bir köpeğin sürekli kendisini takip etmesiyle, iyice sinirleri bozulan Alicia halüsinasyonlar görmeye başlar. Arkadaşları ise çok geç olmadan onu kurtarmaya çalışır... Magic Magic izle Filmini izleyen HDFullsinema.com seyircileri sizlere teşekkür eder film hakkında 1 yorum yapmanızı rica ederiz. İyi seyirler
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi28 Ağustos 2013
Orjinal AdMagic Magic izle
OyuncularEmily Browning , Michael Cera , Juno Temple
Yönetmen
TürAltyazılı,Gerilim,HD
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. Şahsen izledim beğendim

    Yorum
    Gökhan KARAKURT 15 Eylül 2013 at 23:12 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.234 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.