1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Mafyayı Soy HD izle


Part 1
Part 2
Part 3

112 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
İş girişimleri başarısızlıklarla dolu olan ve artık bu gidişattan sıkılan ve planı ile delirmiş oldugunu düşünen sevgilisi ona yardım etmeye karar verir.Plan ise gizlice kumar oynatan mafyaların gizli yerlerini basıp oraları soymaktır.New yorkun 1992 senesindeki yobaz polislerinin göz yumdugu bu işlerden dolayı serbest olan ancak soyulunca polislere bildiremeyen bu işi kendileri halletmek isterken daha fazla soyulan mafya bu işe bir dur demenin geldigini bilmektedir.
Yapım2014,ABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularRay Romano,Andy Garcia,Frank Whaley,Burt Young,Michael Pitt
YönetmenRaymond De Felitta
Tür2014 Filmleri,Dram,Suç
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.818 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.275 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.232 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.