1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Leningrad Kuşatması HD izle


727 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.1/10
Sinema Modu // Aç
Turkce Dublaj
Dünyada yaşanmış olan en büyük kuşatmalardan biri olan leningrad,1941 yılında hitlerin komuta ettigi naziler leningrad'ı kuşatmışlardır.Çok büyük kayıplar veren halkın elinden boyun egmekten başka bişey gelmemektedir.Agır kış şartları nazileri zorlamakta ancak halkın çogu saklanabilmek için gündüzleri sobalarını yakmamaktadırlar.Buda hastalanmalarına ve bitkin düşüp donarak ölmelerine sebeb olmaktadır.Leningrad dünyanın görebilecegi en çok ölümlü kuşatması oldugu gibi hem kuşatanıda kayıba ugratan bir kuşatmadır.
Yapım2009,Rusya,İngiltere
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularMariya Golubkina,Mira Sorvino,Gabriel Byrne,Yevgeni Sidikhin,Armin Mueller-Stahl
YönetmenAleksandr Buravsky
TürDram,Fantastik,Savaş,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.