1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kutsal Savaşçı HD izle

3.150 Görüntülenme
3 Yorum
IMDB Puanı: 7.2/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Gelecekte yok olmanın eşigine gelen dünya'da Vampirler ile insanlar arasında geçen savaş sırasında bir papazın yegeni vampirler tarafından kaçıralacaktır. Papaz kiliseye karşı gelerek yegenini kurtarmak için yola çıkacaktır.
Yapım2011, ABD
Gösterim Tarihi13 Mayıs 2011
Orjinal Ad
OyuncularCam Gigandet , Paul Bettany , Karl Urban , Steven Strait , Maggie Q
Yönetmen
TürAksiyon,Bilim Kurgu,Korku,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar3 Comments
 1. SONU YAVAN BİTTİ GİBİ ESASEN İYİ DENİLEBİLECEK ENDER VAMPİR FİLMLERİNDEN BİRİYDİ MERAKLILARINA TAVSİYE OLUNUR EMEK SAHİPLERİNE TEŞEKKÜRLER…..

  Yorum
  RIFAT KURU 1 Ekim 2014 at 05:04 - Cevapla
 2. Arkadaşlar film vampir filmleri arasında iyi bir yerde. Kutsal savaşçılar kiliseye inat vampirlerle mücadele etmeye devam ediyor.Güzel bir film

  Yorum
  BENHUR 19 Temmuz 2014 at 22:32 - Cevapla
 3. film güzel vampir sevenlere duyrulur

  Yorum
  kastor 15 Haziran 2014 at 02:49 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.