1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Korku Gecesi 2 – Fright Night 2 Filmi Full izle

2.772 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: /10
Sinema Modu // Aç
Orjinal Dil
Gündüzleri Gerri Dandridge seksi bir profesör, ama gece o insan kanı için bir bastırılamaz susuzluk ile gerçek hayatta vampir dönüşür. Yani lise öğrencisi bir grup Romanya'da eğitim için yurt dışına seyahat ederken, kendilerini şehvet ve terör Gerri en tüyler ürpertici web tuzağa düşürmüşlerdir bulabilirsiniz. Charley ve "Evil" Ed içme ve sadece bu yüzden Charley eski kız arkadaşı, Amy olmak olur bir "yeni ay bakire," kanında yıkanan gelen Gerri durdurmalısınız. Onlar Peter Vincent, "Korku Gecesi," Gerri planı bir kazık sürücü ve ölüm çok daha kötü bir kaderi Amy kurtarmak için adlı bir reality show vampir av ana yardım askere.
Yapım2013 - ABD
Gösterim Tarihi1 Ekim 2013
Orjinal AdFright Night 2 izle
OyuncularWill Payne, Jaime Murray, Sean Power | See full cast and crew
Yönetmen
TürEn Yeniler,Komedi,Korku
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.