1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Koloni HD izle

1.668 Görüntülenme
2 Yorum
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Yer yüzünde insanlıgın son buldugu ancak İnsanların hayatta kalabilmeyi başardıkları tek yer Koloniler olan bu dünyada herşeyin kısıtlı oldugu ve salgına karşı vermiş oldukları mücadele filmde konu olarak ele alınırken Koloni 7 ile başka bir yaşam ünitesi olan koloni 5 ile iletişim tamamen kesilir.Endişe içerisinde olan Koloni 7 üç kişilik bir ekip ile koloni 5'e gitmeye karar verirler, Ekip koloniye vardıgında yeryüzündeki dondurucu havadan daha tehlikeli bir durum ile karşı karşıya olduklarını anlayacaktırlar, Bu tehlike ile savaşarak, belki de insanlığın son kalesi olan Koloni 7’yi savunmak zorundadırlar.
Yapım2013, ABD
Gösterim Tarihi26 Nisan 2013
Orjinal Ad
OyuncularLaurence Fishburne , Kevin Zegers , Bill Paxton , Charlotte Sullivan , Atticus Dean Mitchell
Yönetmen
Tür2013 Filmleri,Aksiyon,Bilim Kurgu,Gerilim,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar2 Comments
  1. BAŞLANGIÇTA FARKLI YAKLAŞILMIŞ BİR KONU İLE FİLME BAŞLAMANIZA RAĞMEN KONU BASİT BİR ZOMBİ HİKAYESİNE DÖNSEDE HEYECANIN KESİLMEDİĞİ BİR FİLM KEYİF ALINMASI İZLEYENİNE BAĞLI….EMEKLERİ İÇİN SAĞLAYANLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

    Yorum
    RIFAT KURU 30 Eylül 2014 at 01:30 - Cevapla
  2. çok harika bir film izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum daha sonunu izlemedim 5. partı izliyorum şuana kadar çok güzeldi sonunu çok merak ediyorum 🙂

    Yorum
    Seda 4 Temmuz 2014 at 14:11 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.