1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kolay Para – Snabba Cash Filmi HD izle


720p HD izle
Fragman

3.606 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 6.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Jens Lapidus’un çok satan ‘Stockholm Noir Üçlemesi’nin ilk kitabından uyarlanan film, sınıf atlama ve uyuşturucu ticareti hakkında nefes kesici, etkileyici bir film. Yönetmen Espinosa’ya Hollywood kapılarını açan bu başarılı filmde hikaye karakterleri değil, karakterler hikayeyi sürüklüyo Kolay Para izle
Yapım2010 - İsveç
Gösterim Tarihi2010 - İsveç
Orjinal AdSnabba Cash
OyuncularJoel Kinnaman , Dejan Cukic , Fares Fares , Sasa Petrovic , Dragomir Mrsic
Yönetmen
TürAksiyon,Altyazılı,Dram,Gerilim,HD,Suç
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. BAŞLARDA AĞIR GİDİYOR AMA SIKILMAYIN..ORTAYA YAKIN KONU YERİNE OTURUYOR..SONRASI HAKİKATEN HOLLWOOD U ARATMIYOR.GÖRÜNTÜ VE SES SÜPER.

    Yorum
    BOĞAÇHAN 15 Ekim 2013 at 02:43 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.