1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kick HD izle


288 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazı
Uzun sürecek olan bir Tren yolculugunda bir araya gelen psikiyatrist Shaina ile polis memuru Himanshu arasında hoş bir sohbet başlar.. Yolculuk boyunda bir birlerinin hayatlarından bahseden ikili bu arada bir birlerindende hoşlanmaya başlamışlardır.. Shaina, bir süre önce birlikte olduğu Devi, ismindeki arkadaşından bahsederken Himanshu, ise uzun zamandan beri peşinde oldugu azılı bir suçlunun kendisini çok yordugunu anlatmaktadır.. Ancak her ikisinde ortak bir noktası bulunmaktadır.. Polisin aradıgı Devi, aynı zamanda Shaina,nın bir süre önce birlikte oldugu adamın ta kendisidir..
Yapım2014, Hindistan
Gösterim Tarihi01 Ağustos 2014
Orjinal Ad
OyuncularSalman Khan , Randeep Hooda , Jacqueline Fernandez , Nawazuddin Siddiqui , Mithun Chakraborty
YönetmenSajid Nadiadwala
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Altyazılı,Romantik
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.