1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kazara Zengin HD izle


1.051 Görüntülenme
1 Yorum
IMDB Puanı: 7.7/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Longfellow Deeds, küçük bir kasabada pizzacı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Deeds, bu kasabada oldukça sevilen biridir.Ve birgün aldıgı haberle hayatı sonsuzadek değişecektir.New York'da yaşayan amcasından miras olarak kendisine tam 40 Milyon Dolar ve büyük bir şirket kalmıştır. Deeds, New York'a mirasını almak için gittiginde kendisini büyük bir basın ordusu karşılacaktır. Ancak kendisinin bilmedigi amcasının bir akrabası Deeds, i mirası alamaması için türlü oyunlara başvuracaktır..
Yapım2002, ABD
Gösterim Tarihi08 Kasım 2002
Orjinal AdMr. Deeds
OyuncularJennifer Tisdale, Adam Sandler, Winona Ryder, Peter Gallagher, John Turturro
YönetmenSteven Brill
TürKomedi,Türkçe Dublaj
Etiketler
Yorumlar1 Yorum
  1. çok iyiydi.seyredin derim.teşekkür ederim,kolay gelsin.

    Yorum
    özcan 2 Ağustos 2014 at 23:04 - Cevapla

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.