1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kasabadaki Ölü HD izle


264 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5.1/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Güçlü bir çeteye ve korkutucu bir üne sahip olan çete reisi bir kasabasaki bankanın yüklü miktarda birikimi oldugunu duyar ve bunu ele geçirmek için yola çıkar çetesi ile birlikte.Çetesiyle birlikte kasabaya geldiginde araştırma yapan ve şerifin olmadıgını ögrendiginde işinin daha kolay olacagını biir.Plan yapmaya koyulan çete soygun için hazırlanırlar bankayı soyan çete gördükleri para karşısında ve verilen pay tatmin etmediginden çete liderini vururlar.Cehennemi boylayan lider intikam için fırsat ister ve fırsat verildiginde bütün çete üyelerinden intikamını alacaktır.
YapımABD
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularRichard Dillane,Danny Trejo,Anthony Michael Hall,Mickey Rourke,Dina Meyer
YönetmenRoel Reiné
Tür2013 Filmleri,Fantastik,Türkçe Dublaj,Western
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.820 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.276 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.235 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.