1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Karabasan HD izle


76 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5.6/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Amelia eşini kaybetmenin vermiş oldugu üzüntüyle kendisine zaman ayıramadan tek dayanagı olan oglu samuel ile ilgilenmektedir.Samuel bir gece annesinin ona kitap okumasını istemiştir evde okumadıkları tek kitap olan babadook kitabıdır.Amelia ogluna bu kitabı okumaya başladıgında bazı şeyler garip gelmiştir kitapda bir canavardan bahsetmektedir.Samuel annesinin okudugu kitaptan etkilenmiştir ve rüyalarında canavarlar görmeye başlamıştır hem annesinin hem kendisini öldürmeye çalışan canavar aileyi ürkütecektir.Babadook ismini veren samuel ve annesi amelia bu canavar tarafından esir alınacaktır.
YapımAvustralya
Gösterim Tarihi15 Ağustos 2014
Orjinal Ad
OyuncularHayley Mcelhinney,Adam Morgan,Daniel Henshall,Essie Davis,Craig Behenna
YönetmenJennifer Kent
Tür2014 Filmleri,Dram,Gerilim,Korku,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.302 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.251 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.