1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Kan Davası HD izle


712 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 6.7/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
Mina oxford üniversitesinde okuyan zeki bir kızdır,okulu ve ailesini çok seven kız aldıgı bir haberle yıkılacaktır.Annesi ve babası bir grup tarafından evlerinde öldürülmüştür.Mina oraya ulaştıgında bir takım olaylarından ardından psikolojisi çöker ve hastahaneye yatırılır,hastahanede gelen bir yabancı karmakarışık olan hayatını biraz daha karıştırır.Bu gün kadar babası olarak bildigi adamın aslında gerçek babası olmadıgı ortaya çıkmıştır.Mina annesinin gençkken yaptıgı bir hatanın meyvesi olarak dünyaya gelmiştir,hata olarak gördügü kişi ise bir terör grubunun lideridir.Babasını bulan ve onun yanında egitim alan mina ailesinin intikamını alacaktır.
Yapım2013,İngitere,Ürdün,Kıbrıs Rum Kesimi
Gösterim Tarihi
Orjinal Ad
OyuncularJulia Verdin,Lydia Leonard,James Frain,Philip Arditti,Michael Brandon
YönetmenVicky Jewson
Tür2013 Filmleri,2014 Filmleri,Aksiyon,Gerilim,Savaş,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.314 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.