1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

John Wick HD izle

129 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 7.0/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Dublaj
John Wick, uzun yıllar kirli işler peşinde koşan azılı bir suçludur. Ancak şimdilerde hayallerinin kadını ile evlenmiş ve kirli ve karanlık hayatına son vermesinin üzerinden 5 yıl geçmiştir. Fakat güzel ve mutlu giden hayatı karısının ölmesi ile yine alt üst olur. Karısı ise ölmeden önce kendisine çok sevdiği köpeğini bırakır. John Wick, bir sabah arabası ile saldırıya uğrar ve bunun sonucunda çok sevdiği karısının son hatırası olan köpeği bu saldırıda ölür. John Wick, ise bu saldırı yapan kişinin eski patronunun kardeşi olduğunu öğrenmesi üzerine intikam için geçmişte kalan hayatını yeniden canlandıracaktır.
Yapım2014, Amerika
Gösterim Tarihi28 Kasım 2014
Orjinal Ad
OyuncularKeanu Reeves, Adrianne Palicki, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Jason Isaacs
YönetmenChad Stahelski
Tür2014 Filmleri,Aksiyon,Gerilim,Türkçe Dublaj
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.303 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.252 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.