1080 Film izleme sitesi

720p Film izle

Jamesy Boy izle

237 Görüntülenme
Yorum Yok
IMDB Puanı: 5,9/10
Sinema Modu // Aç
Türkçe Altyazılı
Jamesy Boy izle, Jamesy Boy hd İzle Konusu; James Burns’ün genç delikanlılık yıllarını anlatan filmde, Denver'in kenar mahallesinden birinde başlayan hayatı çete elemanı olarak konulduğu yüksek güvenlikli bir hapishane hücresinde devam eder. Etrafındaki mahkumların tamamı ciddi suç işleyenler ve sağlam insanlardı. James hapishane hayatının verdiği pişmanlık ile umut dolu daha parlak bir gelecek için kendisine yol haritası çizmeye başlar. Bir katil ile kurduğu yakın dostluk onun akıl hocasına dönüşmesine imkan verir.
Yapım2014
Gösterim Tarihi2014
Orjinal Ad
OyuncularJames Woods, Mary-Louise Parker, Rosa Salazar, Taissa Farmiga, Ving Rhames
Yönetmen
Tür2014 Filmleri,Aile,Dram
Etiketler
YorumlarYorum Yok

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz?

IMDB En İyiler
IMDB En İyiler
Anlaşma HD izle IMDB Puanı: 10.0/ 10
3.843 Görüntülenme defa izlendi
Kolombiya asıllı bir kadın belli bir egitimden sonra güzel bir tetikçi olmuştur.Ancak yaptıgı bütün görevlerden sonra katil olmaktan sıkılan kadın hayatını degiştirmek için miamiye kaçmıştır.Burada bir politikacıya gönlünü kaptıran kadın bu politikacıyla birlikte kirli geçmişini temizlemek istemektedir.
Hello Ladies HD izle IMDB Puanı: 9.8/ 10
2.313 Görüntülenme defa izlendi
Stephen güzel ve seksi kadınların peşinde koşan bir ahmak olmaktan bıkmıştır,güzel olan kadınlar onun ne parasına ne de başka bir konuda ilgi duymamaktadırlar.Los angeles'ta bile sevgili bulamayan stephen umutsuzca aşkı aramaktan yorulmamıştır,ancak yapılabilecek pekte bir seçenek kalmamıştır.
Esaretin Bedeli Filmi Full izle IMDB Puanı: 9.3/ 10
18.256 Görüntülenme defa izlendi
Esaretin Bedeli tüm zamanların en iyi filmi. Karısını ve sevgilisini öldürmekten iki kez idama mahkum edilen Andy Dufrense (Tim Robbins) 1947 yılında Shawshank hapishanesine gönderilir. Sakinliği ve olaylar karşısındaki dayanma gücü ona kısa sürede saygınlık ve hapishane tamiratçısı Red (Morgan Freeman) ile güçlü bir arkadaşlık kazandırır. Ayrıca bankacılık tecrübeleri sayesinde hesaplardaki açıkları kapatmasıyla gardiyanlar ve cezaevi müdürü arasında popüler biri haline gelir.
Copyright © 2013 HD Film izle, 1080p ve 720p film izle | Sinema izle
Bize ulaşmak için mirccet@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.